ממשבר לצמיחה

אנו מציעים חבילת שיקום עבור משפחות הנמצאות בקשיים כלכליים.

חבילת השיקום כוללת:

ליווי אישי לניהול יעיל של תקציב משק הבית.

במהלך הליווי, נעקוב אחר הוצאות והכנסות המשפחה ונייעץ למשפחה לגבי הקניית הרגלים חדשים להתמודדות נכונה עם מצבם הכלכלי ויציאה ממנו. נייעץ כיצד להפחית בהוצאות המשפחה וכיצד להתמודד עם החברות הפועלות סביבה (כגון בנקים, חברות ביטוח, חברות תקשורת וכ`ו).
מטרת הליווי הכלכלי, לתכנן את התקציב המשפחתי בצורה מושכלת, להגיע לאיזון תקציב המשפחה ולהתמודד בצורה הטובה ביותר עם החובות.

אימון תעסוקתי לשכירים ועצמאיים

בתחילת התהליך, המשתתפים יעברו אבחון לבדיקת התאמתם לעיסוקים השונים. במהלך הליווי, המשתתפים יקבלו כלים יעילים לחיפוש עבודה, כתיבת קורות חיים, התנהגות בראיון קבלה לעבודה ותקשורת ארגונית. תהליך החניכה יכלול הדרכה אישית, תרגול ראיונות קבלה לעבודה, ועזרה באיתור מקורות תעסוקה. במידה והמשתתף יהיה מעוניין בפתיחת עסק עצמאי וימצא מתאים לכך, התהליך יכלול עזרה בהקמת העסק, איתור שווקים ושווק יעיל.

מטרת האימון התעסוקתי הינה, לעזור למשתתפים במציאת עבודה, לשפר את עמדתם במקום העבודה ובמידת הצורך לתת את הכלים לפתיחת עסק עצמאי.

טיפול משפחתי כתמיכה בתהליך השינוי

התא המשפחתי הוא המסגרת המשמעותית ביותר בחיי כל אדם. משפחות המצויות בקשיים כלכליים טרודות בדאגות פרנסה, ומתמודדות עם מתחים המקשים על התנהלותן.

אנו מאמינים, שטיפול משפחתי יכול להביא לתפקוד טוב יותר של המשפחה כיחידה אשר ישפיע באופן חיובי על תפקוד ההורים והילדים. מתן מענה טיפולי כחלק מהפרויקט יחזק את התא המשפחתי, יפתח אופק של לכידות משפחתית, ויחזק אותם לקראת שיקום חייהם הכלכליים.
אנו מציעים תהליך טיפול פרטני מותאם לכל משפחה. לאחר שהמשפחה תעבור הערכה, תקבע תוכנית טיפולית פרטנית המותאמת לצרכיה ובהמשך, ישתלבו ההורים בסדנא טיפולית כחלק מתמיכה ביציאה מהקשיים לעבר עצמאות כלכלית והבראה משפחתית.

להורדת טופס בקשה לליווי - הצטרפות משפחה לפרויקט לחצו כאן >>