פרוייקטים

והגדת - "לתקן עולם במלכות שדי"

"והגדת" היא הזרוע הרעיונית של עמותת "והגדת - עזרה מגד". מטרתנו היא לשלב את ערכי היהדות בחברה הישראלית תוך שימת דגש על קידום משימות חברתיות ברוח היהדות. אנו מעוניינים להציע אלטרנטיבה יהודית לבעיות חברתיות העומדות על סדר היום הציבורי.


תנועת "והגדת" מאגדת תחתיה פרויקטים חברתיים מיוחדים. מדור זה מיועד לכם באם ברצונכם ללמוד עליהם.
 

הצעה למנגנון אשר יאפשר לשמוט חובות של משפחות נזקקות.
בשנים האחרונות, חל שיפור במצב הכלכלי של מדינת ישראל. עם תחילת תהליך ההבראה של המשק הובטח על ידי קברניטי המדינה שהצמיחה תחלחל גם לשכבות החלשות ותעזור להוציא אותן מן המצוקה. כידוע, בשנים אלו חל שיפור דרמטי במאזן התשלומים של המדינה והשכבות המבוססות זכו לרווחים נאים אך לא חל שיפור משמעותי במצבן של השכבות החלשות והפערים אף התרחבו.

ראה מידע נוסף..

תנועת "והגדת – עזרה מגד" שהוקמה לזכר סמ"ר גד עזרא ז"ל אשר נפל במבצע "חומת מגן", שואפת לחבר בין ערכי היהדות ובין הווית החיים במדינת ישראל. אנו מאמינים שניתן להגיע לחברה ערכית ומתוקנת יותר על ידי בירור ערכי היסוד של היהדות ויישומם באורחות המדינה.
אנו שואפים לחבר בין ערכי היהדות לבין הווית החיים במדינת ישראל. אנו מאמינים שניתן להגיע לחברה ערכית ומתוקנת יותר על ידי בירור ערכי היסוד של היהדות ויישומם באורחות המדינה. כצעד ראשון בברור ערכים אלו, חיברנו אמנה חברתית המגדירה את הערכים ומציעה דרכים להגשימם. אנא עיינו באמנה , הצטרפו אליה והעירו הערותיכם במקום המתאים. אנו תקוה כי כאשר תושלם האמנה,היא תהווה ציון דרך במהלך לתיקון החברה בישראל.

ראה מידע נוסף..